Жахлива знахідка під дверима житомирянки – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Жахлива знахідка під дверима житомирянки

23 березня о 9.40 до поліції звернулась житомирянка із повідомленням про виявлення біля її квартири підозрілого предмета. На місці події працювали слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, вибухотехніки ГУНП,  патрульна поліція та екстрені служби. Пакунок дистанційно знешкодили. Розпочато перевірку, пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на ГУНП у Житомирській області.

На місці події правоохоронці виявили предмет, обгорнутий папером та скотчем і прилаштований біля вхідних дверей квартири, розташованої на одному з верхніх поверхів будинку.

За словами 53-річної власниці помешкання, підозрілий предмет помітили її сусіди, а вона звернулася по допомогу до поліції.

Правоохоронці провели евакуацію жителів будинку та обмежили доступ до потенційно небезпечної території задля убезпечення людей від можливої загрози.

Фахівці-вибухотехніки дистанційно знешкодили предмет, після чого на місці залишились пластмасові уламки. Чи становив пакунок небезпеку, стане відомим після проведення експертного дослідження, що нині призначено.

Відтак триває подальше з’ясування обставин події.

Джерело: Житомир Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*