За місяць у Радомишльському районі народилась 31 дитина – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

За місяць у Радомишльському районі народилась 31 дитина

За перший місяць 2017 року Радомишльським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану, сільськими та селищними радами району зареєстровано 31 народження, з них 27 реєстрацій народжень проведено районним відділом та 4 — реєстрації виконавчими комітетами сільських рад (Борщівська сільська рада, Великорацька сільська рада, Вишевицька сільська рада, Краснобірська сільська рада). Народилось у районі 13 хлопчиків та 18 дівчаток, передає РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Радомишльської РДА.

Первістками у своїх родинах стали 9 діток, другою дитиною поповнилося 14 сімей, третьою — 7, четвертою — 1.

У Радомишльському районному відділі зареєстровано найбільше народжень – 25. Це пов’язано з тим, що районним відділом здійснюється виїзні прийоми громадян безпосередньо у пологовому відділенні Радомишльської ЦРЛ, де видаються свідоцтва про народження дітей.

Протягом січня 2017 року у пологовому відділенні було вручено 13 свідоцтв про народження. Дана послуга є популярною серед батьків, адже з пологового відділення новонароджена дитина виписується з усіма необхідними документами для подальшого свого життя.

У січні місяці цього року найпоширеніші імена, які надавались дітям при державній реєстрації хлопчиків були: Богдан, Назар, Ярослав, Матвій, Арсеній, Василь, Микита, Максим, Олександр; дівчаток: Катерина, Уляна, Ірина, Ангеліна.

Рідковживаними були: Ренат, Євангеліна, Сніжана, Дар’я, Вероніка, Єлизавета, Валерія, Софія, Мілана, Соломія.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*