У Пулинах визначили кращих працівників за 2016 рік – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

У Пулинах визначили кращих працівників за 2016 рік

15 лютого відбулася нарада працівників культури за підсумками діяльності галузі у 2016 році. Участь у нараді взяла заступник голови райдержадміністрації Трохименко С.І. . Світлана Іванівна розповіла  працівникам культури  про сьогодення нашого району, про зміни, які очікують район,  і галузь культури зокрема, а також відповіла на поставлені  питання працівників культури. Далі начальник відділу культури і туризму РДА Павлова Л.І. підсумувала роботу галузі за 2016 рік та озвучила плани на 2017 рік, передає сайт ЧОРТОЛІСИ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Пулинської РДА.

Зокрема заплановано: фестиваль родинної творчості; фестиваль української пісні; огляд фольклорних колективів, відкриття в музеї постійнодіючої експозиції, приуроченої подіям на Сході України тощо. А на червень заплановано вже традиційне обласне свято народної творчості “Пулинський млинець”.

В ході наради відзначено активну культурно-мистецьку діяльність у 2016 році : серед клубних закладів – Слобідський СК, Соколівський СБК, Великолугівський СБК, Староолександрівський СБК, Курненський СБК; серед бібліотек – Курненська, Стрибізька, Івановицька, Тетірська.

А переможцями за підсумками роботи у 2016 році визнано:
“Кращий сільський Будинок культури” – Стрибізький СБК (директор – В.О.Стрельченко, худ.керівник – О.І.Сірик) ,
“Кращий сільський клуб” – Ялинівський СК (завідуюча – С.С.Черниш).
“Краща бібліотечна установа” – відділ обслуговування Пулинської центральної районної бібліотеки (директор- Н.В.Метельська).
Переможців відзначено грамотами відділу культури і туризму та грошовими преміями.

Відділ культури і туризму РДА

Leave a comment

Your email address will not be published.


*