Свій день народження відзначила Бердичівська артилерійська бригада – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Свій день народження відзначила Бердичівська артилерійська бригада

5 липня 2017 року в гарнізонному Будинку офіцерів 26-а  Бердичівська артилерійська бригада відзначила 13-ти річчя від дня заснування.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на Бердичівську районну раду.

У червні 2004-го року на підставі директиви міністра оборони частину сформовано на базі 62-ої окремої механізованої бригади, яка була правонаступницею 119-го навчального центру сухопутних військ Збройних сил України.

Привітати  теплими словами та відзначити найкращих військовослужбовців, які віддано і сумлінно продовжують нести службу українському народу, завітали  командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов, начальник управління експлуатації, ремонту і технічної підготовки озброєння ЗСУ генерал-майор Іван Лісовий, начальник відділу підготовки ракетних військ та артилерії командування Сухопутних військ ЗСУ, перший командир 26-ї артилерійської бригади Анатолій Клочко, начальник управління ракетних військ і артилерії, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» полковник Євген Мельник, Народний депутат України Олександр Ревега, міський голова Василь Мазур, голова Бердичівської РДА Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, голова Ружинської РДА Наталія Скавінська та інші.

За високий професіоналізм, зразкову військову службу та з нагоди святкування 13-ї річниці створення військової частини грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено старшого солдата Дмитра Черняка, прапорщика Олександра Скірченка, молодшого сержанта Віктора Кольчука, старшого лейтенанта Віталія Христюка, молодшого лейтенанта Валерія Щасливого.

Під час свого виступу голова районної ради Максим Самчик зазначив, що в минулому році депутатами районної ради була прийнята програма підтримки військової частини, район завжди допомагав та буде допомагати військовим, які не зважаючи на усі труднощі з гордістю захищають нашу державу.

За 13 років існування бригада приймала активну участь у різноманітних широкомасштабних військових навчаннях. Бердичівські артилеристи із перших днів проведення антитерористичної операції, сумлінно та вправно боронять Східні рубежі нашої країни. Нажаль не обійшлося і без втрат, 26 мужніх захисників віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Під час урочистого заходу пам’ять полеглих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знака загиблим у зоні АТО.

Святковим концертом у виконанні творчих колективів з Ружинського району, артистів міського Палацу культури ім. О. Шабельника та духового оркестру 26-ї артилерійської бригади завершилось відзначення Дня частини. На останок командир бригади полковник Андрій Маліновський запевнив, що артилеристи робитимуть усе можливе, аби на українській землі запанував мир!

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*