Рятувальники допомогли людям уникнути небезпеки – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Рятувальники допомогли людям уникнути небезпеки

Рятувальників Житомирщини турбує той факт, що багато рибалок щодня виходять на тонку кригу водойм у період відлиги і при цьому взагалі не дбають про власну безпеку, передає РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС у Житомирській області.

Аби запобігти трагічним випадкам на водоймах області, фахівці ДСНС продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням. Зокрема, 25 лютого рятувальники відвідали місця зимової риболовлі у с. Велика Рача Радомишльського району.

Під час профілактичних бесід вони довели рибалкам сумну статистику загибелі людей на воді в області та державі в цілому. Крім того, рятувальники вручили любителям «тихого полювання» листівки із застережливою інформацією стосовно правил безпечної поведінки на кризі. А також умовно продемонстрували декілька способів порятунку потерпілого, що опинився у крижаній воді.

Рятувальник наголошують! Перебування на кризі у період відлиги є вкрай небезпечним. Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, котрі знаходяться поруч.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*