Проект у сфері «малої» енергетики хочуть реалізувати в Олевську – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Проект у сфері «малої» енергетики хочуть реалізувати в Олевську

Голова обласної ради Володимир Ширма 3 липня зустрівся з представниками китайської та чеської компаніями-підрядниками, які планують реалізувати на Житомирщині проект у сфері «малої» енергетики.

Повідомляє сайт Олевськ Сьогодні з посиланням на Ємільчинську РДА.

    Зокрема, іноземні інвестори пропонують побудувати в м.Олевську теплову електростанцію потужністю 6 МВТ, яка працюватиме на деревній трісці.

Під час зустрічі Володимир Ширма запевнив іноземних інвесторів, що обласна влада готова підтримувати компанії, які бажають реалізовувати енергоефективні проекти на теренах області.

«Обласна влада зацікавлена у будівництві такої ТЕС і з нашої сторони буде абсолютна підтримка цього проекту. Якщо виникатимуть проблемні або спірні питання, то зможемо допомогти в їх вирішенні. У нашій області впроваджується багато проектів з іноземним капіталом, і влада регулярно зустрічається з інвесторами, аби дізнатися про їхні проблеми, що виникають під час реалізації проектів, та оперативно їх вирішити», – наголосив голова обласної ради.

У свою чергу представники компанії зазначили, що впровадження даного проекту сприятиме реалізації Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року та дасть змогу збільшити виробництво «зеленої» енергії. Також реалізація проекту стимулюватиме залучення інвестицій в сектор виробництва електроенергії на Житомирщині.

    Додатково. Компанії Xi’an Shaangu Power Co, Ltd (Китай) і EKOL (Чехія) є відомими на світовому ринку підрядниками і мають значний досвід роботи – від підготовки контрактів на надання послуг з проектування, постачання і допомоги на робочій ділянці і до здійснення всього комплексу робіт з проектування, матеріально-технічного постачання і будівництва – контрактів «під ключ».

Джерело: Олевськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*