Місто Коростень здобуло звання «Energy expert» – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Місто Коростень здобуло звання «Energy expert»

Енергоменеджер Коростеня Ганна Бабська та начальник управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Олексій Жилін у складі команди Житомирського консорціуму відвідали міжнародну конференцію «ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ: підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі», що проходила 21-22 березня в м. Дніпро, інформує сайт Коростень Сьогодні з посиланням на Коростенську міську раду.

Міжнародна конференція проходила під егідою Дніпропетровської обласної ради за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» та «Енергоефективність у громадах», що впроваджуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

У заході брали участь понад 120 учасників, в тому числі представники п’яти іноземних країн: фахівці центральних та обласних виконавчих органів влади, Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.

Протягом першого дня заходу в рамках трьох секцій проходило обговорення досвіду щодо покращення соціальної інфраструктури, впровадження систем енергоменеджменту, енергетичного моніторингу та бенчмаркінгу в містах-партнерах, а також презентація успішних напрацювань і здобутків українських громад під гаслом «Зміни відбулися!». Саме цього дня Ганна Бабська представила досвід впровадження системи енергетичного менеджменту в нашому місті, який був визнаний одним із системно і логічно правильних в Україні. За що проектом «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, місту Коростеню було присвоєне звання «Energy expert».

Другий день конференції був присвячений розгляду питань, пов’язаних з фасіліті-менеджментом і перспективами його впровадження в Україні, а також було презентовано результати діяльності діалогових платформ з питань енергоефективності, що були створені з метою популяризації та впровадження ініціатив у сфері енергозбереження в комунальному й житловому секторі, роботи з цільовими аудиторіями та громадськістю, а також поширення кращих практик.

Громада Коростеня дякує проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, за неоціненний досвід, знання  та підтримку, які стали для нас зарядом енергії для подальшого розвитку та прагнення до покращень.

Джерело: Коростень Сьогодні

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*