Коростенські рятувальники застерігають – ЄМІЛЬЧІНЕ СЬОГОДНІ

Коростенські рятувальники застерігають

З кожним днем рятувальники ДСНС фіксують рекордні показники виникнення пожеж на відкритих територіях, інформує сайт Коростень Сьогодні з посиланням на Коростенську РДА.

Так, якщо 28 березня було зафіксовано 508 пожеж сміття, трави, залишків сухої рослинності, то вже 01 квітня ця цифра зросла до 625. І це незважаючи на той факт, що пожежонебезпечний період навіть ще не почався.

В той же час, громадяни, ігноруючи всі заклики не провокувати загорання в екосистемах, продовжують активно спалювати сухостій. Такі, на думку людей, зовсім незначні вогнища, як купка сміття чи листя, насправді можуть стати причиною масштабної пожежі та залишити громадян без власної домівки.

Шановні громадяни!

Провокуючи пожежі на відкритих територіях, ви, в першу чергу, шкодите самі собі! Адже такі дії є небезпечними не лише для довкілля, але й призводять до значних матеріальних збитків — вогонь вмить може перекинутися на ваш будинок, літню кухню, сарай. Подумайте, чи варте спалювання сухостою таких наслідків! Закликаємо вас не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Джерело:  Коростень Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*